Ürünlerimizin tamamı pirinçten mamüldür. (%70 Bakır  %30 Çinko  alaşım.)
Klişelerimizde baskı açısından bir ayrım yok.Uygun altyapı ile soğukbaskı, sıcak baskı ve varak(yaldız) baskı aynı klişe ile yapılabilir.
Harf seti içerikleri her kişinin ihtiyacına göre değişkenlik gösterdiğinden standart  bir  fiyatlandırma yok.Sitemiz üzerinden ihtiyacınıza uygun yazı karakteri seçimi ve harf yükseklik ölçüsü seçimi yaptıktan sonra setinizde olmasını istediğiniz karakterlerin adetlerini belirleyerek, sayfa sonunda size özel setinizin fiyatını anında görebilirsiniz.
Sitemizde klişe sekmesinden , tasarımınız ile ilgili En ve Boy bilgilerini girdikten sonra,istediğiniz tasarıma ait grafik dosyasını yüklemeniz yeterlidir.
Grafik dosyası vektörel fomatta olmalıdır.(DXF,EPS,vektörel PDF  v.b)
Çalışmalarımızın tamamına yakını özel sipariş olduğundan ;
Klişe için 2-3 iş günü (Klişe adedine göre değişir)
Harf setleri için 5 iş günüdür.
Bunun dışında termin tarihi ile ilgili en büyük etken siparişin geçildiği anda elimizde hali hazırda işlenen ve sırada bekleyen diğer siparişlerdir.Siparişinizi tamamlamadan mutlaka iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.
Deri, matbaa, ahşap işleri ve tekstil hepsi ayrı meslek dalları olmakla birlikte kendi içlerinde biribirinden çok farklı teknik konular ve malzeme kullanım parametreleri vardı.
Klişeci olarak bunların tamamına vakıf olmamızın imkanı yok maalesef. Ancak değerli müşterilerimiz vasıtası ile zaman içerisinde edindiğimiz bilgileri seve seve paylaşırız ve bizden klişe kalıp ve harf seti talebi bulunanların yapmak istedikleri ile ilgili asgari bilgi sahibi olduklarını kabul ederiz.
Yapılmak istenen uygulamalar ile ilgili en iyi kaynak ,konu ile ilgili tecrübe ve bilgilerin çokça paylaşıldığı sosyal platformlardır.